День Європи

Дата: 21.05.2022 09:32

21 травня відзначається Міжнародний День Європи. Цього дня вшановують мир і процвітання в Європі, досягнуті з моменту утворення ЄС.

Європейський Союз – це конфедерація з 28 країн-членів у Європі, створений у 1957 році. ЄС створив спільний економічний простір із загальноєвропейськими законами, які дозволяють людям переміщатися та торгувати в інших країнах ЄС.

Щорічно у третю суботу травня уся демократична європейська спільнота святкує День спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Зі святом! Цей день є незмінним підтвердженням цілей нашої держави стати не лише географічною частиною Європи, а й гідним представником європейської спільноти.

День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу у боротьбі з російськими окупантами.

Бажаємо усім мирного неба над головою. З Днем Європи!