З Днем народження, рідний Мирополе!

Дата: 22.05.2022 10:01

У житті кожної людини буває багато свят, які займають окреме місце в наших серцях. Одним із таких є День рідного селища.

Щороку в травні ми святкуємо День Мирополя. Це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свій рідний край, тих, чиєю працею він розвивався.

Миропіль – неймовірної краси селище, про це стверджує кожен його житель і гість. Миропільщина зігріває душу кожного з нас, її тепло і краса проникає глибоко до серця. Кожного, хто побував у нашому населеному пункті, переповнюють емоції. Миропіль – це велика родина, де народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, мужніх захисників.

На превеликий жаль,  рашистське повномасштабне вторгнення докорінно змінили наші плани: кожна гривня наразі має бути направлена на допомогу нашим Захисникам. Щиро вдячні всім, хто долучається до благодійності! Після Перемоги ми обов’язково відсвяткуємо!

Тож вітаємо кожного з Днем Мирополя! Від усієї душі зичимо всім швидкої перемоги, добра, злагоди і Божого благословення. Нехай щастя ніколи не оминає ваші домівки. Бажаємо міцного здоров’я, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай кожен наступний день буде зігрітий теплом та любов’ю рідних і близьких. І нехай кожна сім’я і вся Миропільщина дочекається своїх Захисників і Захисниць додому живими і неушкодженими!

Нехай Микола Чудотворець оберігає нашу землю, кожну родину і допомагає нашим Героям вигнати осоружного ворога з України!

Зі святом!

Пропонуємо вашій увазі відео про наш рідний Миропіль   https://youtu.be/5NbX3UWGPk0.

Україна понад усе!