У школах громади пролунав останній у цьому навчальному році дзвінок

Дата: 27.05.2022 22:00

27 травня в освітніх закладах громади завершилося навчання. У переважній більшості класів останні уроки пройшли в онлайн-режимі. Сказати "До побачення, рідна школо" прийшли до закладів сьогоднішні випускники.
Свято останнього дзвінка завжди було дещо сумним. Цьогоріч, мабуть, цей день і святом назвати важко. Більшість учнів та вчителів воліли б зараз повернутися в затишні класні кімнати, до цікавої науки та веселого спілкування... Безжальна війна внесла свої корективи в наші плани, бажання і мрії...
Наразі у нас одне бажання, одна спільна мрія, яка обов'язково здійсниться, - перемога Українського народу над ворогом і Мир в Україні.
Дякуємо всім школярам, що були мужніми і  продовжили навчатися, розуміючи, що майбутнє - за освіченими патріотами!
Дякуємо педагогам, що тримаєте стрій, що підтверджуєте непохитні позиції українолюбства,  незламності духу і майстерно передаєте їх дітям!
Дякуємо батькам, що завжди були поряд. Багато наших татусів зараз боронять  Батьківщину і захищають її незалежність заради дітей, їхнього щасливого мирного майбутнього. Ми усі вас чекаємо і молимося, щоб повернулися живими і неушкодженими!
Випускникам бажаємо жити у безпеці та мирі в Українській розвиненій міцній європейській державі! Своїми досягненнями і переконаннями закріпити назавжди волю і демократичні цінності нашого народу, на які більше ніхто і ніколи не зможе зазіхнути!