Зі святом Святої Трійці!

Дата: 12.06.2022 10:54

2 червня в Україні відзначають День Святої Трійці або П'ятидесятницю. Велике християнське свято припадає на п'ятдесятий день після Великодня. У православ'ї День Святої Трійці є двонадесятим святом, тобто одним з дванадцяти найважливіших після Світлого Воскресіння Христового.

Тож вітаємо усіх з прекрасним Святим червневим святом Трійці! Бажаємо, щоб ви і ваші сім'ї були завжди під захистом Божим, нехай у вашому домі буде достаток, затишок і спокій. Бажаємо вам здоров'я, благополуччя і любові! Бажаємо непохитної віри, Божої милості та дарування, чуйного серця та доброти. Спокою та впевненості у щасливому майбутньому. Миру в країні, швидшої святої Перемоги та повернення усіх Захисників та Захисниць до рідного дому!