З Днем батька!

Дата: 19.06.2022 10:23

Фото без опису19 червня у 111 країнах світу, зокрема і в Україні відзначають День батька. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019 щодо нього було підписано 18 травня 2019 року.

У 2022 році для України це свято стало особливо важливим, оскільки багато батьків воюють за нашу країну, захищаючи своїх дітей та онуків від ворожих куль, ризикуючи власним життям. Свято батьків, безперечно, з’явилося як вираз вдячності і любові, які люблячі дочки і сини присвячують своїм батькам.

У цей День ми приєднуємося до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди! З Днем батька Вас, дорогі наші тата!