Обірвалося життя депутата Миропільської селищної ради Митніка Владислава Вікторовича

Дата: 29.06.2022 10:58
Кількість переглядів: 1909

28 червня трагічна звістка сколихнула Миропіль – обірвалося життя чудової людини Митніка Владислава. Без люблячого батька та турботливого чоловіка залишилися двоє дітей та дружина.

Владислав був надзвичайно чуйним, доброзичливим та життєрадісним. У кожного, хто знав чоловіка, назавжди залишаться найсвітліші спогади про нього.

Владислав Вікторович не раз виконував свій військовий обов’язок у зоні бойових дій, був найкращим спеціалістом у своїй сфері, не цурався важку фізичну роботу виконувати на рівні з рядовими працівниками. Мав чітку громадську позицію та доброчесно виконував свої депутатські обов’язки.

Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу. Надзвичайно важко пережити втрату рідним і близьким, бо найжахливіше в житті – ховати найріднішу людину у розквіті сил, на злеті мрій та задумів.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та близьким, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай добрий, світлий спомин про Владислава назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив, шанував. Нехай Бог дасть Вам сили, а душа померлого оселиться в  Царстві небеснім.

Вічна та світла пам’ять!