День Національної поліції

Дата: 04.07.2022 10:06

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції – молоде професійне свято служителів правопорядку. Дату встановлено згідно Указу Президента України від 4 квітня 2018 року.

Наразі Україна живе в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну. Співробітники Національної поліції відіграють важливу роль у протистоянні українського народу збройній агресії. Вони не лише стежать за порядком, а й допомагають евакуювати жителів постраждалих регіонів, виявляють диверсантів та колаборантів, а також розслідують військові злочини окупантів.

Дорогі правоохоронці, дякуємо вам за якісну і важку працю! У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх співробітників Національної поліції України! Бажаємо міцного здоров’я, терпіння, високих професійних досягнень та громадської поваги! Зі святом!