День Української Державності

Дата: 28.07.2022 14:13

28 липня 2022 року наша країна вперше святкує День Української Державності. Про започаткування свята президент України Володимир Зеленський оголосив 24 серпня 2021 року у день святкування 30-річчя незалежності України. Дата 28 липня обрана невипадково, бо саме у цей день 988 року Володимир Великий охрестив Київську Русь.

День Української Державності утверджуватиме зв’язок українців, які живуть зараз, з багатьма поколіннями нашого народу. На шостому місяці повномасштабного вторгнення рф в Україну, це свято є особливо символічним, адже воно доводить, що український народ – волелюбний і незламний.

У цей день українці вшановують пам’ять та засвідчують повагу до борців за державність і незалежність України та видатних представників національної еліти.

Кожного українця та українку вітаємо з Днем Української Державності! Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє! Віримо у Збройні Сили України, віримо у Перемогу добра над злом!

Слава Україні!

До Дня Української Державності у закладах культури та освіти Миропільської громади проведено тематичні заходи. У бібліотеках громади організовані  виставки та проведені літературні відеолекторії. Працівниками Миропільської селищної ради та закладів освіти відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка та місць поховання загиблих  у російсько-українській війні Воїнів-Захисників.

Шануймо і бережімо своє! Україна – понад усе!