Вітаємо 200-бальника та його вчителів!

Дата: 04.08.2022 16:08

За результатами складання Національного Мультипредметного Тесту випускник Миропільського ліцею Ковальчук Юрій набрав по 200 балів з двох предметів: математики (вчитель – Лук’янчук Віталій Олексійович) та історії України (вчитель – Яцков Володимир Анатолійович).

Ліцеїст неодноразово протягом навчання був переможцем учнівських олімпіад з математики та інформатики, нагороджений Золотою медаллю за високі успіхи у навчанні, а тепер ще раз підтвердив свої відмінні знання, ерудованість та високий рівень критичного мислення!

Вітаємо випускника! Бажаємо здійснення усіх задумів! Жити, навчатися, працювати в розвиненій міцній європейській державі! Примножувати інтелектуальний потенціал нашої величної нації своїми подальшими здобутками!

Дякуємо Віталію Олексійовичу, Володимиру Анатолійовичу та усім педагогам! Успіхи учня – це нагорода вчителя! Вдячні, що тримаєте стрій, професійно виконуєте свій обов’язок попри всі труднощі, виховуєте і навчаєте надійне успішне майбутнє України!

Усім випускникам зичимо досягнути бажаних результатів! Перемоги нашого славного народу над лютим ворогом, миру та процівітання Україні!