Комісійне обстеження готовності закладів освіти

Дата: 15.08.2022 09:04

12 серпня було проведено комісійне обстеження закладів освіти громади та споруд цивільного захисту для учасників освітнього процесу. У складі комісії, окрім працівників органів місцевого самоврядування, були представники ДСНС, Держпродспоживслужби та поліції.

У ході обстеження було відвідано 7 закладів: 3 заклади загальної середньої освіти, 1 філія та 3 заклади дошкільної освіти.

Основні роботи з підготовки роботи шкіл та садочків до нового навчального року завершено. Укриття у приміщеннях закладів мають Миропільський ліцей, Миропільська гімназія, Миропільський центр розвитку дитини, Філія Миропільського ліцею «Колодяжненська гімназія», Печанівський ЗДО. Колодяжненський ЗДО «Веселка» використовуватиме укриття в приміщенні філії. Не має власного укриття та споруди ЦЗ у радіусі 500 м Печанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Буде вирішуватися питання з організацією освітнього процесу в інших приміщеннях населеного пункту, де поблизу наявні  укриття.

Усі акти обстежень захисних споруд будуть направлені на розгляд комісії про Житомирській ОВА, яка дасть остаточні рекомендації щодо можливості використання цих укриттів для учасників освітнього процесу.

Про форми організації освітнього процесу в кожній із шкіл громади буде повідомлено після висновку комісії вищого рівня. За результатами опитування батьків, більшість обирає змішаний формат навчання.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!