З Днем Державного Прапора

Дата: 23.08.2022 09:47

23 серпня Україна святкує День Державного Прапора. Цей день почали відзначати з 2004 року, а сам Державний Прапор України був затверджений в 1992 році. Свято встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.  Щорічну церемонію підняття прапора по всій Україні 23 серпня було засновано у 2009 році.

Український народ зробив свій історичний вибір – жити в незалежній і суверенній європейській державі! Сьогодні наша країна проходить жорстоке випробування – ворог хоче забрати нашу волю, але йому це ніколи не вдасться!

Ми щиро вітаємо усіх із визначним святом! Бажаємо, щоб небо над головою було завжди ясним і мирним, щоб жовті поля пшениці давали добрий урожай. Нехай наша Країна росте і процвітає, нехай прапор країни розвивається вітром волі і дарує добру надію українцям на щасливе життя.

Наш прапор знає весь світ, це символ свободи, нескореності духу та боротьби зі злом. Ми віримо, що скоро настане час, коли синьо-жовтий стяг майорітиме на всіх українських землях, звільнених від ненависного ворога.

Слава Україні! Слава Нації!