Свято Першого дзвоника війні вкрасти не вдалося!
День знань – традиційне свято для кожної школи в Україні, а цьогоріч – особливе та довгоочікуване. 30 – 31 серпня перший дзвоник пролунав для учнів закладів освіти. На жаль, через війну в Україні святкова лінійка була проведена лише для першачків та випускників.
Дорогі учні! Ось і настав цей день - День знань і старту нового навчального року. Саме з цього дня починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Ми від щирого серця бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ми переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Шановні першокласники, ви так довго чекали цього дня. В портфелі охайно складені зошити, олівці та ручки зручно притислись одне до одного у пеналі, а в боковій кишені – печиво й вода, це на випадок тривоги. У цей важкий час ви все ж йдете до школи, аби здобути освіту. Ми бажаємо вам, щоб зерна науки зросли у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай кожен навчальний день буде плідним та успішним.
Випускники! Цей шкільний навчальний рік стане фінішним для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя. Зі святом вас!
Дорогі вчителі та батьки, бажаємо вам вдячності та поваги від дітей, здоров’я та терпіння, здійснення всього задуманого! Ми вдячні вам за розуміння, відданість, ініціативу й довіру! Щиро бажаємо всім успішного навчального року, нових звершень, яскравих відкриттів!
Швидкої Перемоги та мирного неба над головою! Зеленого усім шляху!
Слава Україні! Слава нації!