Однокласник вирішив допомогти своєму другу Наумчуку Дмитру, який служить в одному з підрозділів 95 бригади

Дата: 05.09.2022 10:38
Кількість переглядів: 1943

Розвадовський Володимир звернувся до голови селищної ради Світлани Власюк з проханням допомогти зібрати кошти на дрон з функцією нічного бачення для підрозділу, в якому служить його однокласник.  Так як вартість цієї техніки висока, ми звернулися за допомогою до генерального директора ТОВ «Єлисейські поля» Гарньєра Флоріана Жана Андре. Він, у свою чергу, залучив до гарної справи волонтерів Франції, які і організували збір потрібної суми, яка становить близько 5 тисяч євро.

Сьогодні дрон був доставлений та переданий Флоріаном Миропільській селищній раді у присутності начальника роти охорони Анатолія Томчевського, селищного голови Світлани Власюк та Володимира, однокласника воїна. Ця техніка є надзвичайно важливою та потрібною для наших хлопців на передовій, вона врятує не одне життя, а також допоможе влучно вражати об’єкти та техніку противника. Спільний проєкт увінчався успіхом! Дякуємо друзям із Франції, пану Флоріану за підтримку України у виборюванні Незалежності.

Найближчим часом квадрокоптер буде доставлений нашим воїнам засновниками благодійного фонду «Ми з України».

Віримо в ЗСУ і робимо все, щоб Україна перемогла!