Адміністраторів ЦНАП вітаємо з професійним святом!

Дата: 06.09.2022 10:50

26 травня 2021 року Кабінет міністрів України схвалив запровадження нового професійного свята – Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг. Його наразі відзначають щороку 6 вересня.

Дорогі адміністратори ЦНАП, щиро вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення! Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають вам знаходити спільну мову із відвідувачами, а їхня усмішка і вдячність зігрівають ваші серця! Бажаємо вам  щасливого життя під мирним українським небом! Перемоги, добра і світлого майбуття!

У цей день прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов’язків!

Вітаємо!