Доброго вечора! Ми з України!

Дата: 03.11.2022 10:29

Саме таку назву «Ми з України» має наш новостворений фонд. Засновниками фонду є Сіончук Артем та Шарудило Дмитро. З перших днів існування цього фонду закипіла робота. Хлопці разом з активними мешканцями нашої громади, родиною Харчуків, організували збір волонтерської допомоги зі Швеції. Саме з цієї дружньої країни відгукнулись власники мережі супермаркетів «ICA supermarket Stockholm» - Стефан та Беатріс Петрос, які надали допомогу у вигляді засобів гігієни, продуктів харчування та медичних засобів. Щиро вдячні шведським друзям за проактивну позицію та підтримку українського народу! Вдячні і родині Харчуків: Максиму, Наталії та Тетяні – за небайдужість, активність та допомогу громаді!

Надана допомога використовується для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади. Медичні засоби (інвалідні візки, милиці, ходунки) будуть надані для реабілітації поранених Захисників.

Благодійний фонд відкриває ще більше можливостей для допомоги. Основним завданням «Ми з України» буде підтримка Збройних Сил України, земляків-Героїв, які боронять нашу державу, також поранених бійців. До громади постійно надходять потреби від наших військових: прилади нічного бачення, тепловізори, різноманітне оснащення Це все доволі дороговартісні речі. Тож долучаймося фінансовою підтримкою до діяльності благодійного фонду!

Реквізити для фінансової допомоги фонду:

Код ЄДРПОУ 44774577

Номер рахунку: UA 773116470000026001300256800

Отримувач: Благодійна організація «Ми з України»

Найближчим часом додамо ще картковий рахунок.

Перемога нашої країни напряму залежить від нас з вами та від того, скільки ми не пошкодуємо для цієї Перемоги!

Наші військові віддають на фронті найдорожче, а ми повинні мати свій фронт підтримки тут, у тилу! Невеликий фінансовий внесок на потреби ЗСУ – це найменше, що може робити кожен!