З Днем працівника лісу!

Дата: 18.09.2022 09:42

День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України. Свято відзначається щорічно в третю неділю вересня.

Люди, які професійно стоять на сторожі порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують поваги. Не варто забувати, що турбота та збереження природного національного скарбу наш спільний обов’язок.

У професійне свято працівників лісу ми шлемо привітання на адресу всіх, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

Особливі слова подяки за співпрацю та найщиріші привітання адресуємо працівникам Миропільського лісництва Бердичівського лісового господарства та їхньому керівнику Ковтонюку Миколі Федоровичу! Щиро зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди та достатку. Бажаємо щасливого і гідного життя у незалежній країні, під мирним і ясним небом! Зі святом!