Оголошується конкурс на кращу ескіз-ідею пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України»

Дата: 19.09.2022 09:58

Відповідно до рішення виконавчого комітету № 3 від 15 вересня 2022 року оголошується конкурс на кращу ескіз-ідею пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України». Конкурсні пропозиції приймаються до 14 жовтня 2022 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні старших класів, студенти професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів, художники, скульптори та інші громадяни України. Участь у конкурсі безкоштовна. Конкурсні матеріали стають власністю засновника конкурсу, не підлягають поверненню авторам, у зв’язку з подальшою участю в експозиційній та видавничій діяльності.

Конкурс проводиться з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління; вшанування пам’яті українського народу в боротьбі за волю та незалежність України на різних історичних етапах розвитку нашої державності; увіковічення пам’яті земляків, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет держави в роки російсько-української війни.

Основними завданнями конкурсу є:

- вибір кращого ескізу пам’ятного знаку;

- надання потенційним учасникам конкурсу можливості участі у процесі створення пам’ятника шляхом відкритої і публічної пропозиції суспільству свого проєкту.

Засновником конкурсу є Миропільська селищна рада.

Вимоги до оформлення конкурсних робіт:

• до конкурсу приймаються чорно-білі та кольорові ескізи.
  • конкурсні роботи надаються в електронному або друкованому варіанті, виконаному в одній зі стандартних графічних програм, та у паперовому варіанті у вигляді малюнків, виконаних від руки (формат А4, А3).

У представленому на Конкурс комплекті в електронному та паперовому варіанті повинні міститись:

- кольорове або чорно-біле рішення ескізу;

- текст пояснювальної записки щодо задуму майбутнього пам’ятника;

- відомості про автора/авторів.

Прийом та реєстрація конкурсних робіт проводиться в Миропільській селищній раді за адресою: 13033, Житомирська область, Житомирський район, смт. Миропіль, вул. Центральна, 38; електронна адреса: myropil_sel.r@i.ua

Загальні критерії відбору переможців:

При оцінці робіт будуть враховуватися такі критерії:

- оригінальність;

- відповідність меті і завданням конкурсу;

- виразність і глибина відображення теми конкурсу;

- художній рівень представлених робіт.

При оцінюванні робіт можуть бути враховані й інші критерії.

Ескіз переможця буде втілений в життя та побудований в відповідно відведеному місці селища Миропіль.