Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 23.09.2022 20:01

Сьогодні Україна відзначає День дошкілля! Щиро вітаємо всіх вихованців наших дитячих садочків та їхніх батьків! Бажаємо, щоб дзвінкий дитячий сміх ще гучніше лунав в оселях та закладах, щоб здійснювалися найчарівніші дитячі мрії, щоб наші діти зростали під мирним небом в розвиненій європейській державі!

Найщиріші слова вітання та подяки шлемо на адресу працівників галузі дошкільної освіти. Керівники садочків, вихователі, музичні керівники, психологи, медсестри, помічники вихователів, кухарі, пралі та всі, хто причетний до виховання наших найменших громадян, всі, хто створює найкомфортніші умови для розвитку маленьких українців! Зі святом вас! Миру, здоров’я, наснаги, добробуту в кожній родині! Дякуємо, що не лише бездоганно виконуєте свою основну роботу, але у перших рядах тримаєте волонтерський стрій у громаді!

Цікаві розважальні заходи для малят з нагоди свята відбулися у трьох садочках громади.

Вихователі Миропільського центру розвитку дитини приготували для малечі цікаву розважальну програму.

Особливе вітання шлемо на адресу Колодяжненського закладу дошкільної освіти «Веселка», який святкує десятирічий ювілей свого заснування!

Печанівський заклад дошкільної освіти «Калинонька» уже на наступному тижні святкуватиме своє новосілля в новозбудованому просторому затишному приміщенні.

Щасливого дитинства під мирним небом вільної України!