У Печанівці відбулося відкриття нового приміщення дитячого садочка

Дата: 29.09.2022 10:09

28 вересня, напередодні Дня працівників освіти, відбулося відкриття новозбудованого приміщення Печанівського закладу дошкільної освіти.

Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори, їх батьків та працівників закладу. Керівництво громади та гості, які завітали на урочистий захід відкриття, привітали усіх із надбанням, побажали здоров’я, миру, добра, злагоди і вручили цінні подарунки, які будуть сприяти ефективному розвитку маленьких вихованців.

Садочок розрахований на 30 місць, на сьогодні налічується 22 вихованців.

У дошкільному закладі – просторі кімнати, облаштовані необхідними меблями та сучасним обладнанням. Також у підвальному приміщенні розташоване укриття, яке відповідає необхідним умовам.

Впевнені, що в цьому садочку вихователі допоможуть найменшим мешканцям сіл Печанівка та Паволочка пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А ігрові майданчики стануть улюбленими місцями для дозвілля дітей.

Відкриття дитячого садочка у такий важкий для народу час – це ознака впевненого руху до перемоги, подальшого примноження нації та розквіту європейської України!