З Днем юриста!

Дата: 08.10.2022 09:00

Сьогодні, 8 жовтня, юристи відзначають своє професійне свято, яке засноване 1997 року.  День для свята обраний невипадково: вважається, що саме 8 жовтня 1016 року Київський князь Ярослав Мудрий видав перший збір законів Руська правда. Ця дата необхідна, щоб віддати почесті людям, які стоять на сторожі правосуддя і докладають зусиль, аби все в країні відбувалося відповідно до Закону.

Попри усі труднощі, захисники прав і свобод громадян України тримають свій юридичний фронт і самовіддано допомагають людям. І ми не маємо сумнівів, що усі причетні до жахливого тероризму на нашій землі та цинічного геноциду нашого народу будуть покарані або Збройними Силами, або юристами!

Тож вітаємо професіоналів своєї справи зі святом! Бажаємо завжди мати козир в рукаві, гідний багаж знань і досвіду, перспектив і безапеляційного успіху. Будьте здорові, уважні, детальні, розважливі і багатогранні! Нехай ваша праця приносить бажаний дохід і велике задоволення! Добра, перемоги і миру!