Роз’яснення про аварійні відключення світла!

Дата: 27.10.2022 10:06

Через різке зростання рівня споживання електроенергії Диспетчерський центр “Укренерго” вимушений ввести тимчасове  обмеження споживання електроенергії на території Житомирської області. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та не дасть енергосистемі повністю вийти з ладу.

При отриманні вказівки від Диспечерського центру «Укренерго»  відключення відбувається одразу без попередження місцевих органів самоврядування та триває до моменту стабілізації енергосистеми.  Якщо в якомусь регіоні виявляється зростання рівня споживання, а в найближчий час туди неможливо доставити більше електроенергії, то в такому регіоні відбувається аварійне відключення світла. Тобто відключення електроенергії залежить від людей: чим більше ми споживаємо енергії, тим частіше відбуваються відключення і, відповідно, чим більше економимо, тим менше відбуватиметься позапланових відключень.

Будь ласка, передавайте інформацію тим, хто не користується соцмережами.

Пам’ятаймо, що наше ощадливе енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень