Щодо надання пропозицій до Проекту завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку

Дата: 27.10.2022 16:06

Шановні мешканці громади!

Ми відновлюємо роботу над створенням Завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Миропільської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області. До вашої уваги ПРОЄКТ ЗАВДАННЯ..

Свої пропозиції щодо змін та доповнень у Проєкті можна вносити до 28.11.2022 року на ім’я селищного голови Світлани Власюк  в електронному вигляді на електронну адресу: myropil_sel.r@i.ua та в паперовому вигляді на адресу селищної ради: Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Миропіль, вул. Центральна, 38.

Також можна залишати тематичні коментарі під оголошенням на сайті та на офіційній сторінці Миропільської селищної ради у Facebook.

Відповідальна особа – начальник відділу інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та земельних ресурсів Янко Ігор Анатолійович; контактний телефон: 0680250945.

Громадські слухання щодо обговорення завдання для розроблення комплексного плану просторового розвитку території Миропільської селищної територіальної громади заплановані на 30 листопада 2022 року. Про точний час та місце проведення повідомимо пізніше.

Прагнемо завершити підготовчий етап створення такого важливого для розвитку громади документа. Відразу після перемоги візьмемося за практичне розроблення Комплексоного плану просторового розвитку..

Ворог не зможе здолати наше прагнення бути успішною громадою в розвиненій європейській державі!

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!