Вітаємо зі святом працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 11:22

9 листопада відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Українська культура, як і мова, - це найвиразніша ознака національної ідентичності та самобутності, незламності та гарту українського народу. В окремі періоди нашої історії українськість не зникла саме завдяки нашій культурі, фольклору, традиціям.

У сучасній національно-визвольній війні українського народу проти рашистських поневолювачів українська пісня, що лунає з вуст професіоналів та аматорів, надихає наших захисників і об’єднує тил заради єдиної мети – ПЕРЕМОГИ добра над злом, волі на рабством, культурності над невіглаством, високої духовності над варварством і вандалізмом.

Вітаємо працівників закладів культури громади: клубів, бібліотек, мистецької школи – з професійним святом! Вітаємо учасників аматорських колективів! Дякуємо за вашу роботу, яка ведеться попри всі труднощі! За ваші пісні та декламації, що сьогодні виконуються крізь сльози та тривоги! Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, Божої благодаті!

Віримо, що зовсім скоро ви заведете, а ми усі підхопимо нашу Переможну пісню! Пісню слави усіх, хто виборов для нас волю! Пісню непохитної впевненості у найкращому майбутньому України!