В закладах освіти громади встановлено «тривожні кнопки»

Дата: 18.11.2022 12:48

У закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти встановлено систему для екстреного звернення до поліції.

Питання безпеки дітей є пріоритетним завжди, особливо під час воєнного стану. «Тривожні кнопки» допоможуть адміністраціям шкіл та садочків оперативно реагувати на виявлені інциденти та залучати до їх ефективного вирішення працівників національної поліції.

Після натискання на кнопку на пульт групи оперативного реагування надходить спеціальний тривожний сигнал. Встановлюється адреса, звідки надійшло сповіщення про можливу небезпеку, і вже протягом короткого часу група повинна прибути на місце виклику.

Обладнання, його монтаж та пусконалагодження системи забезпечило Управління поліції охорони в Житомирській області відповідно до договорів з Миропільською селищною радою.

Вартість встановлення «тривожних кнопок» для семи закладів становить 44 350 грн.

Дбаймо про безпеку дітей та власну безпеку! Разом ПЕРЕМОЖЕМО!