Діяльність «Пунктів незламності»

Дата: 25.11.2022 12:47

Шановні мешканці громади!

На сьогодні вся Україна перебуває під загрозою терористичних ракетних атак рф. Б’ючи по об’єктах енергетичної системи у зимову пору, ворог хоче схилити Україну до переговорів на його умовах.

Ми повинні бути готовими до відключення електроенергії навіть не на одну добу.

На випадок повного блекауту (через 24 години після відключення електроенергії по всій громаді) у селищі та селах будуть працювати «Пункти незламності» з резервними джерелами живлення. Тут можна буде зігрітися, випити гарячого чаю, зарядити мобільний телефон, почути новини з радіоприймача. Наявність інтернет-мережі залежатиме від ситуації з первинним джерелом від провайдера.

Адреси «Пунктів незламності» у Мирополі:

- вул. Центральна, 67 (Територіальний центр соціального обслуговування);

- вул. Центральна, 46 (Миропільський ліцей)

- вул. Центральна, 38 (селищна рада);

- вул. Затишна, 4 (Миропільський центр розвитку дитини).

У старостинських округах такі пункти облаштовані в адмінприміщеннях:

- с. Колодяжне, вул. Перемоги, 1;

- с. Печанівка, вул. Підкоритова, 1;

- с. Мала Козара, вул. Центральна, 15.

Цілодобово працюватиме пункт у Терцентрі, інші – з 8 годин ранку до 8 годин вечора. За потребою, графіки роботи будуть корегуватися.

Також під час тривалого відключення електроенергії планується підтримувати діяльність КНС та водонапірних башт з допомогою мобільних генераторів. Більшість торгівельних точок Мирополя, аптека «Первоцвіт» та АЗС також забезпечені альтернативними джерелами електроенергії.

Задля уникнення непередбачуваних ситуацій у кожній родині радимо мати запаси води, продуктів харчування та необхідних медикаментів.

Наголошуємо на неприпустимості та суворій забороні використання газових балонів у багатоповерхівках та на дотриманні правил протипожежної безпеки при пічному опаленні у приватних житлових будинках.

Вистоїмо! Переможемо!