«Кулі незламності» дитячими руками

Дата: 21.12.2022 08:25

Сьогодні, 20 грудня, відбувся перший майстер-клас із розмальовування новорічних прикрас на ялинку під назвою «Куля незламності». У заході взяли участь близько 30  учнів  закладів загальної середньої освіти та Миропільської мистецької школи.

Діти з величезною цікавістю та завзятістю долучилися до виготовлення прикрас, відображаючи на кулях свої  мрії та задуми. В основному, переважали роботи в патріотичних кольорах та  з державною і народною символікою, що свідчить про безмірну любов до Батьківщини у душі учасників заходу. Готові іграшки – символи патріотизму, стійкості, мужності, незламності  українського народу – надихатимуть  та принесуть радість усім мешканцям громади, прикрашаючи новорічну ялинку.

Дякуємо організаторам та учасникам за  море позитиву, чудову атмосферу, за креативність, невичерпні ідеї, які втілились у справжні витвори.

Захід здійснювався в рамках проекту «Розвиток та підтримка молоді Житомирщини в умовах воєнного стану», який реалізує ГО «Інститут Креативних Інновацій » за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

ВСЕ БУДЕ Україна!