Комендантська година у Новорічну ніч

Дата: 28.12.2022 16:22

Поліцейські офіцери громади повідомляють про те, що  комендантська година  у Новорічну ніч не відміняється, а  діятиме з 00:00 години до 05:00 години, як і щодня.

У цей час забороняється перебування осіб на вулицях та в інших громадських місцях, а також рух транспортних засобів.

Також працівники поліції наголошують на суворій забороні використання піротехніки під час дії воєнного стану, а саме: запускання салютів, феєрверків,  петард та проведення будь-яких заходів із використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин.

Тих, хто  не виконуватиме обмежень, буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Отож, давайте разом захистимо себе від шкідливого впливу шуму чи порушень дотримання тиші в населених  пунктах нашої громади.