Звертаємо увагу суб’єктів господарювання

Дата: 10.01.2023 15:50

9 січня у  актовій залі селищної ради відбулось засідання адміністративної комісії при Виконавчому комітеті Миропільської селищної ради, на якому розглянули  протокол про порушення правил у галузі торгівлі за частиною 2 статті 156 КУпАП  «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими  виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згорання». Ця стаття передбачає до суб’єктів господарювання застосування фінансової санкції – накладання штрафу у розмірі 6800грн або  анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Тож, шановні підприємці! Поліцейські офіцери громади звертаються до Вас із  проханням неухильно дотримуватися чинного  законодавства з питань недопущення  продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Нагадуємо та застерігаємо, що продаж  алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли повноліття СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!

Подбаймо разом про здорове майбутнє наших дітей, адже кожен з нас відповідає за  здоров’я нації!