ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 12.01.2023 14:50

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

З метою своєчасного та безперебiйного харчування дiтей в закладах загальної середньої та дошкільної освiти, якi пiдпорядкованi Миропільській селищній раді, здійснюється процедура закупiвлi, а саме: «Сир твердий жирністю не менше 50% та сир кисломолочний жирністю не менше 9% код ДК 021:2015 15540000-5 - Сирні продукти».

Найменування замовника: Миропільська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

Місцезнаходження замовника: 13033, Україна, Житомирська обл., смт Миропіль, вул. Центральна, 38.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04345204.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі Сир твердий жирністю не менше 50% та сир кисломолочний жирністю не менше 9% код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 15540000-5 - Сирні продукти.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями,

UA-2022-12-30-003258-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

203 000,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі загальнодоступної відкритої цінової інформації, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі. Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунків витрат коштів за КЕКВ 2230 до кошторису на 2023 рік. Також, враховано середню кiлькiсть днiв харчування, а також opієнтовнy кiлькiсть вiдвiдувачiв (дiтей), надану закладами освiти, якi пiдпорядковані Миропільській селищній раді Житомирського району Житомирської області.

Розмір бюджетного призначення: 203 000,00 грн. з ПДВ згідно з кошторисом.

Розрахунок потреби у 2023 році підтверджений  головним бухгалтером Миропільської селищної ради, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків у 2022 році ;

— забезпечення своєчасного та безперебiйного харчування дiтей в закладах освiти;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі ДСТУ.

Загальний прогнозований обсяг споживання, що закуповується:

Сир твердий жирністю не менше 50%- 650 кг.

Сир кисломолочний жирністю не менше 9% - 400 кг.

Термін постачання: до 31 грудня 2023 року.

Вид предмета закупівлі: товари.

Кількість товару визначено з урахуванням норм харчування згідно з постановою КМУ №305 від 24 березня 2021р. «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у

закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».