Рейд “Безпека на дорозі під час новорічних щедрувань”

Дата: 16.01.2023 15:40

З ініціативи поліцейських офіцерів 13  січня  був  проведений вечірній рейд вулицями населених пунктів громади. Цей захід був спрямований на безпеку дітей-щедрувальників у темну пору доби.

Поліцейські роздали жилети зі світловідбивними елементами активним пошановувачам народних традицій, що перебували на вулицях, та нагадали  про необхідність бути помітним у темну пору доби.

Також поліцейські офіцери громади нагадують водіям транспортних засобів, щоб були максимально уважними за кермом та  зазначають, що правильно обраний режим роботи фар транспортного засобу забезпечить кращу видимість на дорозі. Адже  коли водій в темний час доби увімкне світло ближніх фар, він помітить пішохода, велосипедиста або іншого учасника руху зі світловідбиваючими елементами за 300 метрів, а якщо пішохід в темному одязі без світловідбиваючих елементів, то його буде помітно лише за 3-5 метрів, що може стати причиною ДТП. Саме одяг впливає на те, як швидко водій авто зможе побачити пішохода у темряві.

Не нехтуймо правилами та рекомендаціями поліцейських!

Не наражаймо себе на небезпеку!

Засвітімося в темряві!