Важлива інформація для мешканців громади

Дата: 17.01.2023 16:33

17 січня відбулось засідання Виконавчого комітету Миропільської селищної ради, на якому  було  прийнято рішення № 8 “Про режим роботи закладів  торгівлі та громадського харчування”. У рішенні йдеться про  обмеження часу роботи закладів торгівлі та громадського харчування наступним чином:

• заклади торгівлі усіх форм власності - до 22:00 години;
  • заклади громадського харчування (кафе, бари) - до 23:00 години (вихідні та святкові дні - до 23:30).

Також  на засіданні було прийняте рішення № 9 “Про обмеження перебування дітей без супроводу батьків у вечірній час”, що передбачає обмеження перебування дітей віком до 16-ти років  в закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях тощо у вечірній час без супроводу батьків після 22:00 години.

Просимо взяти до уваги та дотримуватись  цих обмежень заради громадського правопорядку та власної безпеки!