Миропільська територіальна громада

Хрещення Господнє

Дата: 19.01.2023 08:38

Фото без опису

19 січня християни відзначають одне з найбільших свят -  Хрещення Господнє, або Водохреща, Йордан, як його називають в народі. Водохреща святкується на честь хрещення Іваном Хрестителем  Ісуса Христа на річці Йордан. Згідно з християнським віровченням, саме після Хрещення Ісус почав освічувати людей, осяюючи їх світлом істини.

Цього дня православні віряни освячують воду, яка є головним символом свята, та занурюються в ополонки водойм.  Адже вода на Хрещення вважається цілющою, вона є символом очищення та заряджає здоров’ям, силою, бадьорістю на весь наступний рік. Цією свяченою  водою починається трапеза, нею ж господар освячує членів сім'ї, оселю, колодязь та  інші надвірні будівлі в господарстві.

Вітаємо зі святом Хрещення Господнього!

Нехай свята Водохресна Вода додасть нашим Захисникам сталевого здоров'я, витримки, непереможної сили та міці. Хай Господь оберігає їх й благословляє, щоб кожен воїн повернувся  до своєї родини цілим та неушкодженим. Кожному українцю подарує міцне здоров’я та зарядить тіло бадьорістю, а дух – стійкістю, освятить нашу Українську землю, звільнить від ворога та всього злого та принесе нам довгоочікувану звістку про Перемогу та Мир.

Христос Охристився! На  річці Йордан!