Благодійний фестиваль колядок та щедрівок

Дата: 23.01.2023 09:19

Проведення фестивалю колядок та щедрівок уже стало гарною традицією в нашій громаді.

Цьогоріч святкове дійство відбулося 20 січня у Печанівському будинку культури з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Другий рік поспіль  працівники культури, учнівська молодь, аматори сцени,  усі небайдужі  долучаються до збереження, примноження славних українських традицій, збираються разом, щоб заколядувати, поспілкуватися та відчути дух єднання та взаємопідтримки. Цьогоріч усі заходи відбуваються із гірким воєнним присмаком, проте обов'язково з вірою в наших відважних захисників та в довгоочікувану перемогу.

Свято різдвяних пісень вкотре підтвердило національну ідентичність, колорит, самобутність та оригінальність величної української культури. Спів учасників проникав у саме серце глядачів та дарував усім  тверде переконання, що Україна була, є і буде. Ніхто ніколи не здолає наш волелюбний український дух! Цей концерт подарував усім присутнім масу задоволення, позитивних емоцій та ще раз підкреслив, як важливо берегти традиції та звичаї нашого народу, передавати їх із покоління в покоління та нести крізь віки.

Сподіваємось, що наступного разу фестиваль зуміє зібрати ще більшу кількість учасників, які прославлятимуть народження Сина Божого та нашу славетну перемогу Добра над злом.

ВСЕ БУДУ УКРАЇНА!