Допомога Захисникам на фронті

Дата: 24.01.2023 15:49

Миропільською громадою напередодні свята Водохреща було  передано гостинці для Захисників, які воюють на Бахмутському напрямку фронту. Командир батальйону, наш земляк, звернувся з проханням, за можливості, допомогти і ми одразу відгукнулися.

Нашим мужнім воїнам було передано 100 кілограм свіжомороженої свинини, 50  кілограм готової харчової продукції,  смачну випічку, 350 кілограм картоплі, 100 кілограм овочів, а також чай, кава, згущене молоко тощо. Маскувальні сітки, окопні свічки неодмінно стануть у нагоді ЗСУ, а дитячі малюнки і листи будуть найміцнішими оберегами для них.

Хлопці передавали щиру подяку всім, хто долучається до благодійної допомоги!

Ми у свою чергу безмежно вдячні всім, хто долучився та допоміг у приготуванні смаколиків для наших Захисників. Це було корисне доповнення до раціону воїнів та підняття їх бойового духу. Також висловлюємо слова безмірної вдячності всім жителям громади, хто  постійно долучається до збору благодійних коштів на потреби ЗСУ, плетіння сіток, виготовлення окопних свічок… Ваша допомога неоціненна на шляху до перемоги. Хай Господь вам сторицею воздасть за  ваше  розуміння, добро та підтримку!

Дорогі наші Захисники, зичимо вам  міцного здоров’я та стійкості,  швидкої перемоги  та щасливого повернення у свої домівки! Ми віримо в Українську Армію! Спільно молимось за наших Захисників!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!