Подарунок для ЗДО “Калинонька”

Дата: 27.01.2023 15:38

На церемонії відкриття нового приміщення Печанівського дитячого садочка депутат обласної ради Ігор Ходак пообіцяв оплатити обраний за потребою закладу подарунок. У грудні місяці добродійником була здійснена оплата придбання і встановлення віконних жалюзі для кімнат та гардин для актової зали садочка на суму 40 тисяч гривень. Ці предмети інтер’єру стали відмінним доповненням для комфортного освітнього простору.

Колектив, вихованці та батьки Печанівського закладу дошкільної освіти “Калинонька” висловлюють щиру подяку Ігорю Євгеновичу за чудовий подарунок: “Дякуємо Вам за участь у створенні сучасного інтер’єру в новому садочку, що сприяє емоційному розвитку вихованців. Бажаємо здоров’я міцного та благополуччя, а Вашому підприємству – процвітання на українському та міжнародному ринках!”

Шановний Ігорю Євгеновичу! Ваша  підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до умов виховання підростаючого покоління незламного Українського народу.

Миропільська селищна рада також вдячна Вам за те, що незважаючи на нелегкі часи сьогодення, Ви завжди відгукується та допомагаєте  у вирішенні  питань, що постають у громаді.