Оголошення для молоді громади

Дата: 03.02.2023 15:43

4 лютого до Миропільської громади  завітає Молодіжний центр  Житомирщини #kreativ_space з воркшопом щодо соціального  підприємництва. Однією з тем  цієї зустрічі  буде питання: як поєднати суспільну користь й прибутковість для створення соціального підприємництва? Також під час воркшопу учасники  та учасниці зіграють активну сесію бізнес-гри, де спробують себе у ролях креативних виробників й виробниць, перевіривши власну бізнес-стратегію на практиці.

Запрошуємо усю активну молодь громади  віком від 14 до 24 років завітати на зустріч, щоб отримати нові навички, корисні поради, взяти участь у  бізнес-грі та провести цікаво час у колі однодумців.

Реєстрація для участі у заході  за номером телефону: 0971338328

Зустріч відбудеться  4 лютого (субота) у актовій залі Миропільської селищної ради