Гуманітарна допомога у вигляді генераторів та пічок-буржуйок.

Дата: 09.02.2023 16:15

Незламні… Це слово зовсім невипадково увірвалося у наш повсякденний вжиток. І дуже влучно характеризує український народ. Бо поки наші мужні Захисники виборюють свободу, ми не маємо права опускати руки тут, в тилу. І не здаємося, бо відчуваємо колосальну підтримку наших  іноземних друзів, які з усіх сил допомагають.

Селищна рада отримала від Фонду Міжнародної Солідарності та Польської допомоги важливі для забезпечення життєдіяльності громади речі:

- генератор 5.5 кВт - 1 шт. вартістю 3357,90 злотих;

- генератори 8 кВт - 2 шт. вартістю 9569,40 злотих;

- пічки-буржуйки - 6 шт. вартістю 4472,28 злотих;

- димові труби, коліна до димоходу - по 6 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień), загальною вартістю 17399,58 злотих.

Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Джерела живлення та опалення планується використати, перш за все, у «Пунктах незламності», а також, за потребою, в комунальних установах, закладах та підприємствах.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу нашим друзям, їх  чуйність та емпатію, вміння та бажання підтримати. Дякуємо, що в такий скрутний час Польща не залишилася осторонь, «не словом, а ділом» підтримує Україну. З такими друзями та потужною підтримкою наш народ обов’язково здобуде переконливу перемогу над ворогом!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!