З Днем Святого Валентина, зі святом кохання!

Дата: 14.02.2023 08:30

14 лютого  люди в усьому світі  святкують найромантичніше свято - День Святого Валентина або Свято Закоханих. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років минулого  століття, проте швидко поширилось серед молоді та не лише.

День Святого Валентина - один з найбільш теплих, чуттєвих, ніжних та  романтичних  днів року, чудова подія, яка допомагає стати ближчими зі своїми коханими та надає можливість показати свої почуття, висловити емоції та розкрити думки. Цього дня прийнято дарувати подарунки, квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки, та незмінним і  головним атрибутом цього свята є валентинка. Найчастіше, це листівка із зізнанням  у коханні, надіслана коханій людині. Проте найкращим подарунком є приділена увага та турбота, тому не забувайте привітати своїх коханих, рідних та близьких людей.

З Днем Святого Валентина вітаємо всіх коханих та закоханих людей! Бажаємо, щоб серце від радості та щастя билося в такт із серцем другої половинки, щоб любов надихала  на добро та гарні вчинки, щоб  стосунки були наповнені розумінням і спільними мріями, а життя наповнювалось мальовничими фарбами.

Нехай покровитель всіх закоханих оберігає ваші серця від непотрібних тривог і турбот, руйнує будь-які перешкоди, які постають перед люблячими серцями та скорочує час, коли доводиться розлучатися.

ЗІ СВЯТОМ КОХАЙТЕ ТА БУДЬТЕ КОХАНИМИ !