Небайдужі жителі громади стали добровільними донорами крові.

Дата: 17.02.2023 11:57

16 лютого у приміщенні Миропільської АЗПСМ  працівниками Житомирського обласного центру крові відбулась  планова донація крові.  Жителі нашої  громади активно долучились до заходу. Більшість з них це зробили не вперше, але дехто надихнувшись можливістю допомогти пораненим, прийшов здавати кров перший раз у своєму житті.

Стати добровільними донорами крові виявили бажання 120     мешканців громади, серед яких  працівники закладів освіти, різних підприємств та установ, небайдужі мешканці як Мирополя, так і сіл громади.

До здачі крові були допущені  105  осіб, 15 - отримали медичні протипоказання. Загалом жителями громади було здано 47 літрів  донорської крові.

Усі присутні на донації чітко усвідомлювали  щоденну потребу у стратегічних запасах крові для наших Захисників та цивільного населення.

Висловлюємо слова щирої подяки всім, хто став донором та своїм благородним вчинком допоміг врятувати життя тим, а також сприяв розвитку донорства крові  в нашій області.

РАЗОМ ДО  ПЕРЕМОГИ !