День Державного Герба України

Дата: 17.02.2023 15:03

19 лютого  українці відзначають День Державного Герба.

Саме цього дня 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті - один із знаків Княжої держави Володимира Великого, національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Сто років тому в українському гербі роздивилися слово «ВОЛЯ». Це те, до чого завжди прагнули українці - жити вільно на своїй землі.

Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до волі, власної державності, соборності та незалежності, символізує  для українців у всьому світі  нерозривний зв'язок із Батьківщиною.

Вітаємо  всіх українців із цим визначним днем!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали кращі сини і доньки української землі.

І нехай Державний Герб несе волю народу до найкращої долі для України, для нашої громади, а також для кожного її жителя!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!