#LesyaBookChallenge Челендж до дня народження Лесі Українки. Встигніть долучитись

Дата: 21.02.2023 09:56

До 25 лютого Літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки у Звягелі оголошено  книжковий челендж #LesyaBookChallenge  з нагоди 152-ї річниці від дня народження письменниці.

Мета – популяризувати творчість Лесі Українки.

Долучитись до заходу може кожен охочий. Для цього потрібно сфотографуватись з улюбленою книгою (книгами) Лесі Українки або про неї та викладіть фото у соцмережі з хештегом #LesyaBookChallenge2023.

Обов'язково зазначте назву, автора і рік видання. Не забудьте передати естафету своїм друзям.

Нагадаємо, що до челенджу долучився начальник Управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко.

Довідка: Челендж розпочали наукові співробітники музею Галина Пилипенко та Сніжана Шевчук.

У списку улюблених видань про Лесю Українку є 3-томник її листів:

• Леся Українка. Листи: 1876 – 1897 / Упоряд. Прокіп (Савчук) В.А., передм. Агеєвої В.П. – К.: Комора, 2020. – 512 с. – іл. – (Серія "Persona").
  • Леся Українка. Листи: 1898 – 1902 / Упоряд. Прокіп (Савчук) В.А. – Комора, 2017. – 544 с. – іл. – (Серія "Persona").
  • Леся Українка. Листи: 1903 – 1913 / Упоряд. Прокіп (Савчук) В.А. – Комора, 2018. – 736 с. – іл. – (Серія "Persona").

В закладі передали естафету ряду музеям, освітнім закладам, установам культури, а також закликали до участі звичайних звягелян.

Читаймо Українське! Підтримуймо Українське! Разом до Перемоги!