Чергове засідання Виконавчого комітету

Дата: 02.03.2023 11:43

28 лютого під головуванням селищного голови Світлани Власюк відбулося  чергове засідання Виконавчого комітету Миропільської селищної ради, участь у якому взяли 13 членів Виконкому. На порядок денний було винесено 10 питань.

У ході роботи членами Виконкому були затверджені тарифи на  житлово-комунальні послуги по КП “МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС”. Також були заслухані  звіти: начальника служби  у справах дітей про проведену роботу за 2022 рік, директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) про роботу  закладу; начальника Відділу “Центр надання  адміністративних послуг”. Також рішенням Виконкому було затверджено список осіб, які взяті на  квартирний  облік та соціальний квартирний облік, погоджено оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна та надання дозволу на встановлення  малих архітектурних форм (тимчасових споруд),  розглянуто питання про  про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконкомі селищної ради, а також розглянуто питання про  створення  добровільного  формування  цивільного захисту  Миропільської територіальної громади. З усіх питань рішення прийняті.

Дякуємо членам Виконавчого комітету за плідну роботу.