Інформація для суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території громади

Дата: 16.03.2023 12:51

Із 1 березня Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у співпраці з Міністерством аграрної політики  та продовольства України надає агровиробникам  добрива для ярих і озимих культур та насіння соняшника. Проект здійснюється у  межах Ініціативи на підтримку  стійкості  агросектору (Agriculture Resilience  Initiative) - AGRI- Україна,  започаткованої Агентством США з міжнародного розвитку  (USAID).

Приймаються заявки  на отримання  1 тонни  мінеральних добрив для підживлення зернових та олійних культур (Сульфат амонію(NH$),2SO4) Nitrogen 21% Sulfat 24%.

Заявку  для отримання 1 тонни  сульфату амонію можна подати у державному  аграрному реєстрі (далі ДАР) у розділі  “Доступні програми ”- “Отримання  від програми USAID з  аграрного і  сільського розвитку  (АГРО) добрив та насіння  соняшника”.

Заявники можуть обрати один  із трьох видів допомоги: мінеральні добрива  для підживлення  озимих культур мінеральні добрива для  основного та припосівного внесення  на ярі культури або насіння соняшнику.

Розглядаються заявки  від агровиробників , зареєстрованих як юридичні особи, або фізичні особи- підприємці, в тому числі сімейні  фермерські господарства .

Подати заявку можна до 19 березня  2023 року , за умови:

• заявники мають  загальну площу земельних ділянок  у власності  або в оренді від 5 до 500 гектарів;
  • зареєстровані  у ДАР https://www.dar.gov.ua;
  • відповідають  іншим вимогам, зокрема не здійснюють господарську діяльність на окупованих територія , території РФ та Республіки Білорусь;
  • не є об'єктом  санкцій відповідно до  українського законодавства  щодо (певний перелік вимог міститься в ДАР).

Учасники  мають забезпечити  логістику доставки добрив/насіння з обласних пунктів  розподілення власним транспортом/коштом.