Нашого Воїна-односельчанина нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Дата: 22.03.2023 11:44

Учора, 21 березня, Указом президента України Володимира Зеленського за вірність військовій присязі, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, було  нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня миропільчанина - старшого лейтенанта  Малашкевича Андрія Тарасовича.

Щиро вітаємо Вас, Андрію, з отриманням нагороди та бажаємо швидкого відновлення сил, міцного здоров'я,  стійкості у своїх прагненнях, натхнення та радості від життя і, звичайно, переможного миру на нашій Українській землі.

Дякуємо за  мужність та патріотизм, за Ваше хоробре серце, високе почуття обов'язку задля захисту своєї Вітчизни. Ваш героїзм, виявлений у боротьбі з російськими окупантами, надихає та буде прикладом для  всіх захисників Вітчизни на шляху до Перемоги та подальшого розвитку мирної, успішної, вільної держави!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!