Запрошуємо жителів Миропільської громади долучитись 25 березня до акції “Година Землі”

Дата: 24.03.2023 15:58

Година Землі – міжнародна подія та найбільша світова ініціатива на підтримку  збереження  нашої планети та сталого використання її ресурсів.

Як відомо, Година Землі була ініційована у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Цьогоріч акція буде проходити у суботу 25 березня у проміжку з 20:30 до 21:30, з урахуванням місцевого часу.

Запрошуємо жителів громади долучитись до акції та символічно вимкнути світло та електротехнічні прилади на знак підтримки розумного ставлення до природи та її ресурсів. Вимкнення символізує єднання людей на захист природи.

Мета заходу - підвищити інтерес до екологічних проблем планети, висловити колективне занепокоєння за спільне майбутнє, нагадати про розумне споживання природних ресурсів, які не є безмежними.

Ця акція – імпульс для розвитку, осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни – заради життя в гармонії з природою. Матимете можливість, долучайтеся до прогресивної світової спільноти!