Комунальне підприємство Миропільської селищної ради «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС» ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо)

Дата: 28.03.2023 15:25

Комунальне підприємство Миропільської селищної ради «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо),

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

В Миропільській територіальній громаді послуги з вивезення та розміщення твердих побутових відходів (ТПВ) надає комунальне підприємство КП «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС». Для цього підприємство використовує 2 трактори. Зібране сміття з усієї територіальної громади розміщується на полігоні ТПВ площею 6,5 га в районі урочища «Зелений хутір». Вивезення твердих побутових відходів здійснюється відповідно до схеми санітарного очищення населених пунктів.

Для безперебійного вивезення та розміщення твердих побутових відходів потрібно заправляти трактори дизельним паливом, тому КП «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС» планує закупити необхідний запас пального на 2023 рік.

З цією метою здійснюється процедура закупівлі «Дизельне паливо код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо)»

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:  Комунальне підприємство Миропільської селищної ради «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС», 13033, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, смт. Миропіль, вул. Центральна, 40, код ЄДРПОУ 44591845.  Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Дизельне паливо код за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо) на 2023 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2023-02-23-008559-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 300 000,00 грн. з ПДВ. згідно з кошторисом. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з чинними ринковими цінами, що розраховувалась на підставі даних сайту Міністерства фінансів України (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/) на якому публікується інформація про середню ціну на пальне по Житомирській області станом на 15.02.2023.

Розмір бюджетного призначення: 300 000,00 грн. (Триста тисяч грн 00 коп.) з ПДВ. Розрахунок потреби на пальне у 2023 році підтверджений розрахунками, виходячи з основних виробничих показників:

• фактичних видатків на пальне у 2022 році на транспортні засоби;
  • забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;
  •     забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання з дати укладання договору по 31.12.2023р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі ДСТУ.

У зв’язку з тим, що Комунальне підприємство Миропільської селищної ради «МИРОПІЛЬКОМСЕРВІС» не має де зберігати нафтопродукти, умовою поставки являється наявність автозаправної станції учасника на території смт. Миропіль Житомирської області.

Загальний прогнозований обсяг товару, що закуповується:

Дизельне паливо - 6000 л

Вид предмета закупівлі: товари.