Ветерани можуть отримати 16 тисяч гривень: стартував другий етап проєкту Мінветеранів і Червоного Хреста України

Дата: 30.03.2023 09:10

22 березня, стартував другий етап спільного проєкту Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни.

Такі громадяни можуть подати заяву на отримання грошової допомоги від Мінветеранів та Червоного Хреста України, - Міністерство у справах ветеранів України та щомісячно протягом чотирьох місяців отримуватимуть по 4 тисячі гривень.

Як подати заяву?

1. Зайдіть на сторінку вебсайту eveteran.gov.ua

2. Перейдіть за посиланням "Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни".

3. Пройдіть електронну ідентифікацію за допомогою електронного підпису.

4. Перевірте своє прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків  та зазначте свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти та надішліть заявку.

Заяву буде надіслано до Мінветеранів для підтвердження наявності  статусу ветерана війни особи з інвалідністю І або ІІ групи - заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного Хреста України  для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний у заяві банківський рахунок.

Повідомлення про нарахування або відмову не буде надсилатися заявникам з міркувань безпеки даних ветеранів війни.

Увага. У разі неотримання виплати у зазначений термін телефонуйте до Мінветеранів за номером: +380636889596