Проведені ремонтні роботи по відновленню водопостачання

Дата: 31.03.2023 13:20

Водонапірна вежа № 2  у смт. Миропіль забезпечує постачання питної води значної частини місцевих жителів. Проте, тривала експлуатація, вплив атмосферних та природних чинників призвели до корозії. За тривалий період часу водонапірна вежа та  система водопостачання не  експлуатувалась на належному рівні, що призвело до зношеності частини  металевих труб. Це і було причиною частих аварійних ситуацій.

Працівниками комунального підприємства днями були проведені відновлювальні, зварювальні та ремонтні роботи на даному об'єкті.

Проте були і незручності, а саме у довготривалій доставці замовлених необхідних  деталей для ремонту системи. Спільні зусилля  працівників КП “Миропількомсервіс”  стали запорукою  розв'язання проблеми. Адже забезпечення жителів централізованим водопостачанням із якісною питною водою є однією з умов розвитку соціальної інфраструктури селища, запорукою здоров’я нації.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам КП “Миропількомсервіс” за виконану роботу по  ремонту водонапірної башти та відновлення водопостачання, а жителям громади - за витримку та розуміння.

СЛАВА УКРАЇНІ!