У “Гвардії Наступу” зʼявилася ще одна бригада

Дата: 12.04.2023 12:26

У складі «Гвардії наступу» формується ще одна бригада, вона називатиметься «Хартія».

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко, передає кореспондент Укрінформу.

«Оскільки ми побачили досить великий запит суспільства щодо того, щоб вступити до тих чи інших підрозділів («Гвардії наступу» - ред.), ми продовжили можливість подати анкети. І, окрім того, зараз ми також формуємо нову бригаду, яка буде називатися «Хартія». Вона буде формуватися у складі Нацгвардії України», - сказала заступниця міністра.

Вона зазначила, що «Хартія» буде дев'ятою бригадою «Гвардії наступу» та сьомою - у НГУ. Набір уже розпочато.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України 2 лютого розпочалось формування 8 штурмових бригад «Гвардія наступу». Основою підрозділів є чинні поліцейські, прикордонники та бійці Національної гвардії.

Станом на кінець березня бригади були сформовані, однак триває набір у резервні підрозділи.