Вітаємо зі світлим святом Великодня !

Дата: 14.04.2023 11:19

У житті кожного християнина Великдень – свято по-особливому шановане та величне. Диво Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу добра. У цей день ми дякуємо Господу за його захист, підтримку та любов. Віримо, що світлий Великдень надихне нас на добрі та праведні справи.

Бажаємо, щоб Великоднє Свято стало для всіх нас початком нового життя – кращого, добрішого та благословенного.

Нехай Воскресіння Господнє принесе любов та світло у родини, щирість та добро у взаємини! Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Продовжуємо усі разом наближати перемогу нашого народу над лютим супостатом, підтримуймо тих, кому особливо важко в цей час, молімося про повернення миру в нашу Україну – це є найбільше бажання, яке об’єднує нас усіх!

Найтепліші вітання нашим Воїнам-Захисникам, які зустрічають це свято не вдома, а боронять зараз незалежність та суверенітет нашої держави. Нехай у цей святковий день торкнеться Вас Господня благодать та додасть здоров'я, витримки й міці.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає українському народу силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу  долю, та непохитну віру в кращий завтрашній  день!

У торжестві Великоднього вітання “Христос  Воскрес!” бажаємо, щоб життя було  чистим, як святковий Благодатній вогонь, щедрим, як запашна Великодня  паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Хай береже Господь Вас та Ваших рідних!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!